Sztuczne nawierzchnie sportowe

19 stycznia 2023

Poznań

Dla większości z nas Poznań do miasto trącających się rogami koziołków, rogali świętomarcińskich. Jest ono także ściśle kojarzone z wydarzeniami, dzięki którym w 1918 r. Wielkopolska mogła stać się na nowo częścią naszego kraju.

Jednakże Poznań ma też drugie oblicze ? bardziej nowoczesne, przyjazne turystom, zarówno tym młodym jak i starszym.

Oczywiście będąc w Poznaniu warto zobaczyć takie miejsca jak Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Starówka, czy Muzeum Narodowe, w tym Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne, a także Galerię Sztuki.

Jednakże w Poznaniu czeka na nas szereg innych interesujących atrakcji. Jednym z takich miejsc jest tor kartingowy, gdzie można się nieźle zabawić w czasie jazdy mini pojazdem po wyznaczonym torze. Jest to idealna propozycja dla osób pełnych energii, chcących spożytkować ją w ciekawy sposób.

Inną opcją dla tych osób będzie sztuczna ścianka wspinaczkowa, czy też Park Linowy Pyrland Park.

Jeśli jednak zapragniemy się wyciszyć to powinniśmy udać się na przykład do Poznańskiej Palmiarni, gdzie wśród zieleni i zwierząt można się zrelaksować.

Innym wartym zobaczenia miejscem w Poznaniu jest Stary Browar. Jest to jedne z największych w Polsce centrum handlowe, w którym znalazły się sklepy sieciowe jak i butiki najbardziej popularnych na świecie projektantów. Jest to także miejsce, w którym można zaznać rozrywki na najwyższym poziomie ? niejednokrotnie odbywają się tu pokazy mody, seanse filmowe czy różnorodne performance i happeningi mające na celu propagowanie kultury.

 

 

 

About 

Related Articles